Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»"Dzieci z Bullerbyn" i święty Mikołaj

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

"Dzieci z Bullerbyn" i święty Mikołaj

  • 8 grudnia 2018
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • 14.00, 16.30
  • od 60 do 80 zł

Już 8 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury będzie można zobaczyć niezwykłe widowisko teatralne "Dzieci z Bullerbyn". Przedstawienie będzie połączone z wizytą Świętego Mikołaja.

Grudniowe spektakle "mikołajkowe" dla dzieci to już wieloletnia tradycja wprowadzona do repertuaru przez Prom-Art. Tym razem widzowie przeniosą się w kolorowy świat dziecięcej wyobraźni, opowiedziany przez Lisę - główną bohaterkę "Dzieci z Bullerbyn". Proponowane widowisko to słynna opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn, którą zna niemal każdy, bowiem powieść Astrid Lindgren jest szkolną lekturą, a zarazem jedną z ukochanych książek dzieciństwa kilku pokoleń. Teraz dziadkowie, rodzice i dzieci mogą obejrzeć jej sceniczną wersję okraszoną bajkową scenografią oraz znakomitą grą aktorów stołecznego teatru Syrena.

Współautorem adaptacji i reżyserem przedstawienia „Dzieci z Bullerbyn” jest Krzysztof Jaślar, którego muzyczne spektakle („Zamach na MoCarta” czy „Śpiewnik Pana Wasowskiego”) są przebojami Teatru Syrena. Jak zwykle w przypadku przedstawień dla dzieci, tak i tym razem, spektakl pełen jest pięknych, melodyjnych piosenek, muzyki i tańca.

Wspólne rodzinne wyjście do teatru będzie najcenniejszym prezentem gwiazdkowym, zwłaszcza że widzów przywita tradycyjnie Święty Mikołaj ze swoją ekipą i prezentami dla najmłodszych widzów.

Spektakle odbędą się o godzinie 14 i 16.30. Bilety w cenie od 60 do 80 złotych do nabycia w kasach Kieleckiego Centrum Kultury i Polskiego Biura Podróży, a także na bilety24.pl,  kupbilecik.pl i promart-kielce.pl. Zakup biletu dla rodzica nie obowiązuje jedynie w przypadku, gdy dziecko siedzi na kolanach swojego opiekuna.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna