Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»"De-konstrukcja - Jesienna zupa z wrzosu"

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

"De-konstrukcja - Jesienna zupa z wrzosu"

  • 11 października 2018
  • Pracownia ceramiki Instytutu Dizajnu
  • 17.00 do 19.00

Już w najbliższy czwartek, 11 października, w pracowni ceramiki Instytutu Dizajnu odbędą się warsztaty dla dorosłych z cyklu "De-konstrukcja - Jesienna zupa z wrzosu". Będzie to okazja, by znowu niszczyć zastane formy oraz przebudowywać je na nowo, zmieniając ich zastosowanie. Tym razem porcelanowe wazy na zupę staną się jesiennym ogrodem.

Każdy z uczestników będzie mógł własnoręcznie częściowo stłuc wazę, by z jej kawałków stworzyć mini rabatki. Tak przystosowane "donice" napełnione ziemią, uczestnicy zajęć będą  obsadzać wrzosem oraz ziołami przydatnymi w kuchni, tj. świeżą miętą czy pachnącym rozmarynem. By całość miała posmak ogrodu, wokół roślin będzie można utworzyć ścieżki wysypane kolorowym żwirkiem. Ostatnim składnikiem jesiennej zupy będą detale z szyszek oraz kasztanów. Tak własnoręcznie skomponowane wazy-donice będzie można zabrać ze sobą domu.

Warsztaty w godzinach od 17 do 19 poprowadzi Jolanta Szymanowska z pracowni ceramiki ID. W zajęciach będzie mogło wziąć udział 8 osób.

Zapisy na sekretariat WZ tel. 41 367 68 01 w godz. od 8 do 16.00.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna