Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»BALET: Dziadek do orzechów

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

BALET: Dziadek do orzechów

  • 11 grudnia 2017
  • Wojewódzki Dom Kultury
  • ul. ks. P. Ściegiennego 2, Kielce
  • 12.00/18.00
  • 20/35 zł

W poniedziałek 11 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach wystąpi zespół baletowy Les Ballets de Pologne. Tancerze zaprezentują kieleckiej publiczności spektakl Piotra Czajkowskiego „Dziadek do orzechów”. Przedstawienie będzie można zobaczyć w WDK o godz. 12.00 i 18.00.

Les Balleta de Pologne istnieje od października 2014 roku. Zespół baletowy utworzony został przez Fundację Warsaw Ballet Theatre i łączy pracę profesjonalnych tancerzy, choreografów, pedagogów oraz amatorów, uczniów i miłośników tej sztuki. Efekty tej współpracy artyści prezentują w spektaklach z repertuaru klasycznego. Celem grupy jest rozpowszechnianie sztuki tańca klasycznego, umożliwianie dalszego rozwoju tancerzom poprzez organizację warsztatów oraz udział w spektaklach. W repertuarze zespołu znalazły się już takie pozycje jak: „Dziadek do orzechów”, „Śpiąca Królewna”, „Le Papillon”, „Kopciuszek”, „Córka źle strzeżona”

Bilety na „Dziadka do orzechów” w cenie 20-35 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144, nr kom.: 665 202 306.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna