Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Another Pink Floyd wraca do Kielc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Another Pink Floyd wraca do Kielc

  • 13 października 2018
  • Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
  • 18.00
  • od 40 do 70 złotych

Zespół Another Pink Floyd przygotował dla swoich fanów ucztę złożoną z największych i najbardziej znanych utworów z płyt Pink Floyd takich jak The Wall, Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals. Przystawkami będą utwory z nowszych płyt. Koncert odbędzie się 13 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.  

Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego, Pink Floyd. Zespół nie tylko gra covery, ale także dba o to by koncerty w odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów.

Osiągają to na wiele sposobów, m.in. przez grę na instrumentach gwarantujących brzmienie identyczne z pierwowzorem, korzystanie z oryginalnych sampli oraz  używanie pełni środków scenicznych takich jak gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia w tym okrągły ekran, na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł i efektów laserowych. Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści, czyli dziesiątka  profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów. W połączeniu z pasją, jaką stanowi dla nich wszystkich dorobek Floydów, dają gwarancję niezapomnianych chwil na koncercie.

Zespół występuje praktycznie w całej Polsce na największych salach klubowych, filharmonicznych i teatralnych. Za każdym występem rośnie liczba ich wiernych fanów. Koncert Another Pink Floyd to prawie dwugodzinne widowisko z jedna przerwą. Początek o godzinie 18. Po koncercie odbędzie się spotkanie z artystami.

Bilety w cenach od 40 do 70 zł do nabycia na portalu KupBilecik.pl oraz w kasie Wojewódzkiego Domu Kultury. Rezerwacje i zakupy grupowe pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 509 728 011.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna