Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Another Pink Floyd wraca do Kielc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Another Pink Floyd wraca do Kielc

  • 13 października 2018
  • Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
  • 18.00
  • od 40 do 70 złotych

Zespół Another Pink Floyd przygotował dla swoich fanów ucztę złożoną z największych i najbardziej znanych utworów z płyt Pink Floyd takich jak The Wall, Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals. Przystawkami będą utwory z nowszych płyt. Koncert odbędzie się 13 października w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.  

Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego, Pink Floyd. Zespół nie tylko gra covery, ale także dba o to by koncerty w odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów.

Osiągają to na wiele sposobów, m.in. przez grę na instrumentach gwarantujących brzmienie identyczne z pierwowzorem, korzystanie z oryginalnych sampli oraz  używanie pełni środków scenicznych takich jak gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia w tym okrągły ekran, na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł i efektów laserowych. Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści, czyli dziesiątka  profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów. W połączeniu z pasją, jaką stanowi dla nich wszystkich dorobek Floydów, dają gwarancję niezapomnianych chwil na koncercie.

Zespół występuje praktycznie w całej Polsce na największych salach klubowych, filharmonicznych i teatralnych. Za każdym występem rośnie liczba ich wiernych fanów. Koncert Another Pink Floyd to prawie dwugodzinne widowisko z jedna przerwą. Początek o godzinie 18. Po koncercie odbędzie się spotkanie z artystami.

Bilety w cenach od 40 do 70 zł do nabycia na portalu KupBilecik.pl oraz w kasie Wojewódzkiego Domu Kultury. Rezerwacje i zakupy grupowe pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 509 728 011.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna