ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»"ABC konstrukcji"

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

"ABC konstrukcji"

  • 20 października 2018
  • Ambasada Dizajnu
  • 10:00 do 15:30
  • 189 zł

W dniach  20 i 21 października w Ambasadzie Dizajnu, po raz drugi w tym miesiącu, odbędą się warsztaty z Ewą Bujak z cyklu "ABC Konstrukcji". Tym razem będą skierowane do miłośniczek tanga i będą wydarzeniem towarzyszącym IV Akademii OFF FASHION, której tematem przewodnim jest właśnie tango.

Podczas dwudniowych zajęć uczestnicy nauczą się konstrukcji ubrań przeznaczonych do tańczenia tanga na wymiary swoje lub koleżanki. "ABC konstrukcji" to pierwsze tego typu profesjonalne szkolenie w Instytucie Dizajnu, na które zaproszeni są wszyscy pasjonaci szycia.

Zakres kursu: konstrukcja na wymiary uczestniczek warsztatów oraz realizacja gotowa do prezentacji spódnicy do tanga​ (sobota) oraz topu​ (niedziela).

Na zajęcia należy przygotować własne tkaniny elastyczne (lycra, elastan, koronki), z których docelowo zostaną odszyte kreacje, a także wszelkie dodatki do ozdabiania takie jak frędzle, dżety, cekiny itp. Cena zajęć wynosi 189 złotych.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 601 821 904

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram zajęć:                         

sobota 20.10.2018  godz. 10:00-15:30

niedziela 21.10.2018 godz. 10:00-15:30

Ewa Bujak jest absolwentką Edukacji Artystycznej ówczesnej krakowskiej Akademii Pedagogicznej. Stopień doktora uzyskała na ASP w Krakowie, na Wydziale Form Przemysłowych. Specjalizuje się w zagadnieniu konstrukcji ubioru, prowadzi zajęcia z tego przedmiotu m.in. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie oraz na UJK w Kielcach. Współpracowała z krakowskim WFP i SAPU oraz markami takimi jak Aryton, Cotton Club, Orsay, Medicine czy Answear.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna