Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
DECORTREND

Szczypiorniści jak piłkarze. Barca roztrwoniła ogromną przewagę i zagra z VIVE o brąz

Barcelona Lassa będzie rywalem PGE VIVE Kielce w niedzielnym meczu o brązowy medal Ligi Mistrzów. Po szalonym meczu Katalończycy przegrali z Vardarem Skopje 27:29.

Spotkanie w pierwszej połowie miało dość jednostronny przebieg. "Duma Katalonii" szybko objęła kilkubramkowe prowadzenie, które spokojnie utrzymywało przez kolejne minuty. Do przewy mistrzowie Hiszpanii prowadzili 16:9, a stuprocentową skutecznością w ofensywie mógł się pochwalić skrzydłowy Barcy Aleix Gomez Abello, ktorzy rzucił pięć bramek. 

W drugiej części gry Vardar dał nadzieję swoim kibicom. Sukcesywnie gonił wynik i na 7. minut przed końcem, po bramce Kristopansa, złapał kontakt i przegrywał już tylko 25:26. Wciąż jednak wydawało się, że Barca ma wszystko pod kontrolą. Jednak po czerwonej kartce dla obrońcy Barcelony Thiagusa Petrusa, Vardar poczuł, że może odwrócić losy meczu. I tak w ciągu trzech minut Macedończycy rzucili cztery bramki, a kompletnie rozbita Barca Lassa nie była w stanie odpowiedzieć. 

W niedzielę Vardar Skopje spotka się o 18 w wielkim finale z Veszprem, natomiast w meczu o brąz o 15.15 PGE VIVE Kielce zmierzy się z Dumą Katalonii. 

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO