Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Wygraj nagrody dla Babci i Dziadka!

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Wygraj nagrody dla Babci i Dziadka!

20 stycznia 2018 / Tekst

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są cztery wyjątkowe pakiety z okazji dnia Babci i Dziadka. Jeśli chcecie w ciekawy sposób docenić te wyjątkowe osoby...ten konkurs jest właśnie dla Was! Spa, masaż, wspaniały relaks, a później wspólna zabawa z wnuczkiem w teatrze lub bawialni... Co Wy na to? Jeśli sądzicie, że taki scenariusz dnia ucieszyłby Waszych dziadków to do dzieła! Wypełnijcie formularz znajdujący się poniżej i opiszcie najpiękniejszą chwilę, zdarzenie , przygodę , której głównymi bohaterami byli właśnie ONI! Te dwie osoby, które wchodząc drzwiami dyscyplinę wypraszają oknem :)

Na Wasze zgłoszenie czekamy do godziny 10:00 w najbliższy poniedziałek! Ogłoszenie wyników w " Fajnej Zmianie". W każdej godzinie ogłoszony zostanie jeden zwycięzca. Bawcie się dobrze, wspominajcie, wzruszajcie wspominając i co najważniejsze nie zapomnijcie  podzielić się tym z  nami!

 

Każdy z uczestników konkursu wybiera dowolną formę prezentacji. Jury radiowe subiektywnie wybiera najlepsze jego zdaniem zgłoszenia do przyznania nagrody. Tekst wysłany w formularzu nie może przekraczać 1500 znaków ze spacjami.

Prosimy uczestników konkursu oprócz wysłania w pełni wypełnionego formularza konkursowego o polubienie posta konkursowego i publiczne udostępnienie go. Nie jest to warunek konieczny uczestnictwa w konkursie, ale będziemy zadowoleni, jeśli to zrobicie :)

Z jednego numeru IP można wysłać tylko jedno zgłoszenie do konkursu!

Odbiór nagród tylko w siedzibie Radia eM przy ul. Sienkiewicza 2 od poniedziałku 22 stycznia w godzinach 8.00 - 16.00. Nagrody czekają na zwycięzców przez 14 dni.

Konieczne jest wypełnienie poprawnie wszystkich pól formularza konkursowego, w szczególności nr telefonu komórkowego oraz adresu e-mail!

Ogłoszenie wyników nastąpi między godziną 11.00 a 15.00 w programie Radia eM "Fajna zmiana". Nagrodzimy 4 osoby, czyli w każdej godzinie programu wymienimy jedną osobę, która zdobędzie nagrody. Nagrodami w konkursie są zaproszenia do SPA, do teatru oraz do bawialni.

Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia konkursu.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna