Dąbrowa 750x200

Na antenie: Lato od rana
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Terapia dla Twojej skóry ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Na antenie: Lato od rana
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Terapia dla Twojej skóry ARTYKUŁ SPONSOROWANY

12 czerwca 2018 / Tekst

Każda kobieta marzy o tym, aby jej twarz pozostała wiecznie młoda i zdrowa. A to właśnie na twarzy najszybciej widać pierwsze efekty starzenia - zmarszczki, utrata jędrności skóry czy brak blasku. Nie trzeba poddawać się poważnym operacjom, aby poprawić swój wygląd, wystarczy wykorzystać to, co mamy naturalne. Komórki macierzyste mają wiele zastosowań, a w połączeniu z medycyną estetyczną potrafią zdziałać cuda. Nie tylko skóra twarzy może zostać poddana terapii, lecz także szyi i dekoltu. Jeśli problemem są wypadające włosy, skóra głowy też może być leczona komórkami macierzystymi. Terapia, potocznie nazywana ,,wampirzym liftingiem”, jest najbezpieczniejszą terapią, jaką może zaproponować medycyna estetyczna.

Przygotowanie do liftingu

Kobiety, które chcą zostać poddane mezoterapii osoczem bogatopłytkowym nie muszą specjalnie przygotowywać się do zabiegu. Cała terapia odbywa się przy pacjentce. Specjalista pobiera od niej krew, po czym umieszcza w specjalnym urządzeniu, które odseparuje odpowiednią do zabiegu ilość płytek krwi. Następnie zaczyna ostrzykiwać pacjentkę jej własnymi komórkami macierzystymi. Ostrzyknięta tkanka zostaje pobudzona do silniejszej regeneracji, przez co skóra jest wygładzona i wygląda młodziej. Pacjentki podczas zabiegu mogą odczuwać ból, ponieważ lekarz nie podaje znieczulenia. Jednak ból jest krótkotrwały i mija po zakończeniu zabiegu. Po ustąpieniu bólu pacjentki mogą cieszyć się natychmiastowymi efektami, ponieważ do ich uzyskania wystarczy tylko jedna sesja ostrzykiwania.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan

Specjaliści opracowali nowy system, który pozwala na pozyskiwanie wysokostężonego osocza bogatopłytkowego. System Magellan (http://klinikamiracki.pl/) pozwala na pozyskania osocza wysokiej jakości oraz w większych ilościach. Dzięki temu systemowi efekty liftingu są jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Skóra twarzy, szyi i dekoltu jest odświeżona, odmłodzona oraz wygląda na bardziej sprężystą. Jeśli pacjenci chcą poddać się mezoterapii głowy, już po jednym zabiegu mogą liczyć na odżywione i wzmocnione cebulki włosów oraz zahamowanie ich wypadania. Specjaliści z Kliniki Miracki wskazują również na pomocnicze zastosowanie mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w takich zabiegach jak Lipotransfer. Już po jednym zastosowaniu komórek macierzystych pacjenci mogą liczyć na skuteczniejszą i szybszą regenerację skóry. Poprawianie kondycji skóry komórkami macierzystymi jest wyjątkowo naturalną metodą, ponieważ do organizmu nie zostaje wstrzyknięta żadna obca substancja. Zabieg nie jest skierowany tylko do kobiet - mężczyźni, którzy chcą młodziej i zdrowiej wyglądać, również mogą zgłosić się do specjalistycznej kliniki, aby poddać się mezoterapii osoczem bogatopłytkowym.

Sprawdź, jak wykorzystać swoje komórki macierzyste, żeby wyglądać młodziej:

http://klinikamiracki.pl/zabieg/osocze-bogatoplytkowe-magellan-system/

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna