Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza

piątek, 17 sierpnia 2018 14:09 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Olbrzymie bańki mydlane w różnych kształtach i kolorach będzie można zobaczyć podczas widowiska, które odbędzie się 10 listopada w Kieleckim Centrum Kultury. Do naszego miasta przyjedzie Teatr Baniek Mydlanych.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii zarówno dla dzieci jak i dla starszych widzów. Podczas widowiska publiczność obejrzy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym wystąpią Bąbelek, Mydlaneczka oraz Mistrz Bulbulas. Międzynarodowi artyści przeniosą widzów do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza, bo dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele prymuska mydlanej edukacji Mydlaneczka, mądra nauczycielka Wróżka Czarodziejówna oraz osobliwy naukowiec Profesor Bulbulas.

W trakcie spektaklu publiczność będzie razem z głównymi bohaterami rozwiązywać zagadki i tworzyć bańki mydlane o niezwykłych kształtach i kolorach. Widzowie będą mieć również niepowtarzalną okazję, by w całości zmieścić się w ogromnej bańce mydlanej.

Teatr Baniek Mydlanych przedstawi dwa seanse. Pierwszy o godzinie 10 dedykowany jest szkołom oraz grupom zorganizowanym, drugi o godzinie 18.30 rodzicom z dziećmi w wieku od 4 do 10 lat. 

Bilety w cenie 30 i 35 złotych dla szkół i grup zorganizowanych oraz 25 i 30 złotych dla rodziców z dziećmi można nabyć za pośrednictwem portali internetowych PanKoncert, Eventim, Biletyna oraz w salonach EMPIK.

Oficjalnym partnerem Teatru Baniek Mydlanych jest firma TUBAN, polski producent płynu oraz akcesoriów do robienia dużych baniek mydlanych.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO