Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Ręczniki plażowe - skuteczne budowanie wizerunku firmy na szerszą skalę - artykuł sponsorowany

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Ręczniki plażowe - skuteczne budowanie wizerunku firmy na szerszą skalę - artykuł sponsorowany

31 lipca 2018 / Tekst

Gadżety reklamowe to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy. Ofiarowanie takich niewielkich gadżetów jest bardzo miłym akcentem dla klienta, dlatego częściej chce on podejmować współpracę i ma miłe wspomnienia związane z kontrahentem. Warto podkreślić, że gadżety reklamowe, a w szczególności ręczniki plażowe to absolutny hit marketingowy, który coraz częściej stosowany jest w wielu przedsiębiorstwach. Gadżety reklamowe to bardzo ważny element wizerunku każdej firmy. Ofiarowanie takich niewielkich gadżetów jest bardzo miłym akcentem dla klienta, dlatego częściej chce on podejmować współpracę i ma miłe wspomnienia związane z kontrahentem. Warto podkreślić, że gadżety reklamowe, a w szczególności ręczniki plażowe to absolutny hit marketingowy, który coraz częściej stosowany jest w wielu przedsiębiorstwach.

Dlaczego warto inwestować a gadżety reklamowe?

Jest to przede wszystkim rewelacyjna forma budowani wizerunku na rynku. Dzięki nim nawet niewielka firma może bardzo szybko zdobyć popularność i zwiększyć swoje zasięgi. To forma budowania renomy na rynku przedsiębiorców i na rynku pracy. Rozwój sieci i możliwości sprawił, że dostępnych jest wiele propozycji i pomysłów, jakie można stosować w swojej firmie. Jest to forma reklamy, która nie ulega przedawnieniu. Budowanie wizerunku przebiega najskuteczniej, kiedy klienci otrzymują namacalne produkty, które mogą wykorzystać w późniejszym czasie. Takie prezenty to świetny sposób na pozyskanie nowych kontrahentów. Dzięki temu skutecznemu i bezpośredniemu narzędziu możemy stworzyć bezpośredni kontakt z klientem i wzbudzić jego zaufanie.

Jakie gadżety sprawdzają się najlepiej?

Niekwestionowanym faworytem wśród elementów reklamowych bez wątpienia są ręczniki plażowe, które mają umieszczone na sobie logo firmy. Niestety obecnie długopisy, czy breloki nie spisują się tak dobrze, jak nieco bardziej użyteczne rzeczy. Podczas pobytu na plaży logo naszej firmy może być widoczne dla większej ilości osób, co może przyciągnąć kolejnych klientów. Ręczniki plażowe mają niestety nieco wyższą cenę, niż inne gadżety reklamowe, jednak wielu klientów doznaje przyjemnego zaskoczenia, otrzymując tak duży i użyteczny podarek. 

Jakie korzyści płyną z zastosowania gadżetów reklamowych?

Budowa wizerunku i świadomości marki to dwa zasadnicze powody, dla których warto stosować takie kroki w swojej firmie. Wśród nich wymienić można jednak jeszcze możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem i możliwość nawiązania rozmowy. Bezpośredni kontakt jest dużo korzystniejszy, niż oferowanie broszur, które następnie wylądują w koszu. Wręczenie upominku to świetny pretekst do tego, aby nawiązać rozmowę z klientem i zachęcić go do skorzystania z oferty. Taki zabieg może doprowadzić do kolejnego spotkania i do zawarcia umowy. Zastosowanie gadżetów reklamowych poprawia również nastrój klienta, gdyż otrzymując tak wyszukany prezent, czuje się ważny i gotowy do działania. To ukłon w stronę klienta, który owocuje dalszą współpracą w większości przypadków. 

Dlaczego ręczniki plażowe?

To gadżet reklamowy, który buduje wizerunek firmy poza jej obszarem. Przebywanie na plaży sprawia, że jest się obserwowanym. Umieszczenie logo firmy wraz z krótką adnotacją dotyczącą formy działalności oraz umieszczenie numeru telefonu może sprawić, że firma pozyska większą ilość klientów. Dobra jakość gadżetów reklamowych wzbudza zaufanie i sprawia, że klienci od razu uważają dane przedsiębiorstwo za solidne.

Bielany Wrocławskie

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna