Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Ogrzewacz gazowy w twojej restauracji. Sprawdź, jak przyciąga klientów! Artykuł Sponsorowany

środa, 25 lipca 2018 12:48 / Autor: Weronika Grela
Weronika Grela

Jesteś właścicielem restauracji lub pubu? Gratulacje! Zapewne wiesz, jak cenne jest dbanie o klienta, o to, aby mu niczego nie zabrakło. Czy pomyślałeś o tym, żeby przygotować dla nich dodatkową przestrzeń wypoczynkową lub jadalną, znajdująca się na świeżym powietrzu, poza budynkiem. Czy wiesz, w jaki sposób pomogą ci w tym ogrzewacze gazowe?

Klient nasz pan! Zatroszcz się o niego

Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach. Jesteś zauroczony architekturą i krajobrazami miejsca, do którego przyjechałeś. Chcesz nacieszyć nimi swoje oko, nawet podczas obiadu czy kolacji. Niestety nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza wtedy, kiedy na zewnątrz panuje trochę chłodniejsza aura. Czy to oznacza, że musisz rezygnować z posiłku na świeżym powietrzu?

Na szczęście nie! Wybierasz przestrzenie restauracyjne, w których jest ciepło za sprawą ogrzewaczy gazowych. Decydujesz się na te miejsca także wtedy, kiedy zależy ci na romantycznym wieczorze z ukochaną osobą. Czy już rozumiesz potrzeby swojego klienta?

Zalety ogrzewaczy gazowych                  

Do najważniejszych plusów należy to, że zapewnią one ciepło i światło wszędzie tam, gdzie zamierzamy stworzyć przytulny i wyjątkowy nastrój. Przykładem jest model PATIO, dostępny na kratki.com. Jego minimalistyczna i elegancka forma wpisuje się w wystrój wielu przestrzeni. Zarówno tych tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Można go używać podczas letnich, jaki i wiosennych oraz jesiennych wieczorów. Ściany wykonane ze szkła pozwalają podziwiać tańczące płomyki ze wszystkich stron.

Ogromnym plusem jest to, że ogrzewacze tego rodzaju nie emitują zapachów oraz dźwięków. Można je dowolnie przestawić, ponieważ mają zamontowane koła z możliwością blokady. Nie potrzebują też dostępu do instalacji elektrycznej. Są łatwe i intuicyjne w obsłudze. Steruje się nimi przy użyciu pilota. Pracują na pełnej mocy, nieustannie nawet do 30 godzin. Na tyle czasu wystarcza przeznaczona dla nich butla z gazem.

Są bardzo łatwe w utrzymaniu, a do tego bezpieczne. Zaopatrzone zostały w system automatycznego sterowania gazem. Nawet wtedy, kiedy płomień zostanie zdmuchnięty, czujnik termopary odetnie dopływ gazu do palnika. Przetestuj u siebie zalety ogrzewacza PATIO MINI.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO