Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Milionowy gość w Energylandii

wtorek, 21 sierpnia 2018 11:27 / Autor: Weronika Grela
Weronika Grela

W minioną sobotę Park Rozrywki odwiedził milionowy Gość sezonu 2018. Była nim rodzina z Psar k. Będzina – Pani Małgorzata z mężem Sebastianem oraz dziećmi Pauliną i Mateuszem.

Podobnie jak w poprzednim roku, tak i teraz szczęśliwa rodzina otrzymała całoroczny bilet wstępu dla całej rodziny i została powitana jak prawdziwa gwiazda. Dodatkowo goście otrzymali zaproszenie na weekend w Wester Camp Resort w Zatorze.

W 2017 roku milionowy gość odwiedził Park Rozrywki 27 września. Oznacza to, że liczba odwiedzających Energylandię cały czas rośnie, co przyczynia się do zwiększenia ruchu turystycznego zarówno w skali regionu, jak całego kraju. Park odwiedza coraz więcej gości zza granicy. Większość z nich stanowią nasi południowi sąsiedzi, ale coraz częściej w Energylandii można spotkać turystów z Niemiec, krajów Beneluksu oraz Ukrainy.

W sezonie 2018 Park Rozrywki Energylandia czynny jest do końca października zgodnie z kalendarzem dostępnym na stronie internetowej. Energylandia przygotowała też promocyjną pulę biletów na wrzesień i październik, których ceny rozpoczynają się już od 59 zł. W cenie 99 zł kupić można bilet normalny – jednodniowy lub bilet ulgowy na dwa dni zabawy w Energylandii.

Promocja trwa do końca sierpnia, a żeby z niej skorzystać należy kupić bilet przez stronę internetową www.promocja.energylandia.pl

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO