Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Eurojackpot. Pierwsze wygrane w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Eurojackpot. Pierwsze wygrane w Kielcach

Kielce / 21 września 2017 / Tekst

Za nami pierwsze losowanie Eurojackpot z udziałem polskich graczy. Okazało się ono szczęśliwe dla dwóch osób ze świętokrzyskiego, gdyż udało im się zdobyć wygraną IV stopnia, wartą ponad 111 tys. zł każda. Tym razem szczęśliwymi kolekturami okazały się punkty w Działoszycach przy ul. Pińczowskiej oraz w Kielcach przy ul. Żytniej.

Eurojackpot to gra, która powstała w 2012 r. Do tej pory można było w nią zagrać w jednym z 17 krajów europejskich. Jednakże od ostatniej soboty, tj. od 9 września 2017 r., w Eurojackpot można zagrać także w Polsce.

Nasi klienci do tej pory nie mieli szansy, aby w kraju zagrać o tak wysokie kwoty. Przypomnę, że gwarantowana wygrana I stopnia to 10 mln euro, czyli około 43 mln zł. Natomiast jeśli główna wygrana nie padnie, wówczas pieniądze zgromadzone w puli przechodzą na następne losowanie. Z tego tytułu maksymalna kwota do wygrania może wynieść nawet 90 mln euro, czyli około 375 mln. zł. Powiedział nam Pan Tomasz Zbróg Dyrektor Kielceckiego Oddziału Totalizatora Sportowego.

Aby spróbować szczęścia w Eurojackpot, należy wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 liczby z 10. Możemy skreślić je samodzielnie lub zagrać na chybił trafił. Zakłady możemy zawierać od soboty do czwartku w godzinach od 6:30 do 23:54, a w piątek w godzinach 6:30 – 19:00. Losowanie gry przeprowadzane jest przez fińską loterię w Helsinkach i odbywa się w każdy piątek między godz. 20.00 a 21.00. Jeden zakład kosztuje 12,50 zł. Retransmisja losowania dostępna będzie na stronie www.lotto.pl.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna