Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Co dobrego w Hotelu Aviator?

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Co dobrego w Hotelu Aviator?

09 maja 2018 / Tekst

Przedstawiamy Hotel Aviator, który działa przy ulicy Szybowcowej 41 w Kielcach. Miejsce to może pochwalić się niezłą restauracją. Kucharze w niej pracujący serwują nowatorskie dania. Lokal obsługuje także imprezy okolicznościowe.

RESTAURACJA

Na co dzień od poniedziałku do niedzieli w Hotelu czynna jest Restauracja „Far Niente” zarówno dla gości hotelowych jak i przejezdnych, która serwuje pyszne i niepowtarzalne dania kuchni fusion oraz regionalne specjały.

- Jakie dania cieszą się największą popularnością?

- Największą popularnością wśród serwowanych dań cieszą pierś z kaczki podawana z pieczonym jabłkiem z sosem malinowym, placki ziemniaczane z boczniakami , pstrąg z pieca pieczony na warzywach z masełkiem ziołowym.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

- Czy w hotelu istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych?

- Hotel również specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak: wesela, chrzciny, komunie, bierzmowania oraz inne uroczystości. Posiadamy różne propozycje menu, dzięki którym możemy dostosować się do wymagań organizatorów przyjęć.

NOWOŚCI W KUCHNI

- Czym Restauracja „Far Niente” może zaskoczyć w tym sezonie swoich gości?

- Nowością w serwowaniu dań w naszej restauracji będzie podawanie steków na rozgrzanym kamieniu, dzięki któremu steki będą bardziej wyraziste i aromatyczne w smaku oraz na pewno wprawią w zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Kolejną z nowości są lunche, które będą serwowane w lokalu jak i dostępne dzięki rezerwacji telefonicznej. Dużym plusem i udogodnieniem dla osób składających zamówienia będzie darmowy dowóz pod wskazany adres. Już niebawem na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych typu facebook pojawią się ulotki promujące lunche w Hotelu Aviator. Propozycje lunchy chcemy głównie skierować do pobliskich firm, które sąsiadują z Hotelem Aviator, grup organizujących konferencje w naszym hotelu ale i również osób przejezdnych. Lunche w lokalu będą serwowane miedzy 12 a 14. Rezerwacje telefoniczne przyjmowane będą od 10 do 12.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna