Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»Co dobrego w Hotelu Aviator?

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Co dobrego w Hotelu Aviator?

09 maja 2018 / Tekst

Przedstawiamy Hotel Aviator, który działa przy ulicy Szybowcowej 41 w Kielcach. Miejsce to może pochwalić się niezłą restauracją. Kucharze w niej pracujący serwują nowatorskie dania. Lokal obsługuje także imprezy okolicznościowe.

RESTAURACJA

Na co dzień od poniedziałku do niedzieli w Hotelu czynna jest Restauracja „Far Niente” zarówno dla gości hotelowych jak i przejezdnych, która serwuje pyszne i niepowtarzalne dania kuchni fusion oraz regionalne specjały.

- Jakie dania cieszą się największą popularnością?

- Największą popularnością wśród serwowanych dań cieszą pierś z kaczki podawana z pieczonym jabłkiem z sosem malinowym, placki ziemniaczane z boczniakami , pstrąg z pieca pieczony na warzywach z masełkiem ziołowym.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

- Czy w hotelu istnieje możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych?

- Hotel również specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak: wesela, chrzciny, komunie, bierzmowania oraz inne uroczystości. Posiadamy różne propozycje menu, dzięki którym możemy dostosować się do wymagań organizatorów przyjęć.

NOWOŚCI W KUCHNI

- Czym Restauracja „Far Niente” może zaskoczyć w tym sezonie swoich gości?

- Nowością w serwowaniu dań w naszej restauracji będzie podawanie steków na rozgrzanym kamieniu, dzięki któremu steki będą bardziej wyraziste i aromatyczne w smaku oraz na pewno wprawią w zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Kolejną z nowości są lunche, które będą serwowane w lokalu jak i dostępne dzięki rezerwacji telefonicznej. Dużym plusem i udogodnieniem dla osób składających zamówienia będzie darmowy dowóz pod wskazany adres. Już niebawem na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych typu facebook pojawią się ulotki promujące lunche w Hotelu Aviator. Propozycje lunchy chcemy głównie skierować do pobliskich firm, które sąsiadują z Hotelem Aviator, grup organizujących konferencje w naszym hotelu ale i również osób przejezdnych. Lunche w lokalu będą serwowane miedzy 12 a 14. Rezerwacje telefoniczne przyjmowane będą od 10 do 12.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna