online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Recman - polska marka eleganckiej odzieży męskiej, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot - już 19 lipca otworzy swój najnowszy salon w Kielcach w Galerii Echo. Z tej okazji aż do 21 lipca na wszystkich odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty i wiele niespodzianek.

Forma skonstruowania łożysk jest tak złożona, iż ciężko jest dojrzeć system ich pracy. Diagnoza funkcjonowania oparta jest na dźwiękach, które łożyska mogą wydawać, gdy doszło do usterki i na poziomie smaru.

Prawdziwy związek kobiety i mężczyzny musi być przypieczętowany Sakramentem Małżeństwa, który małżonkom daje siłę i jest początkiem nowej rodziny, w której wychowują się dzieci. Jest to najmniejsza komórka społeczna, która musi być szczególnie chroniona. Aby rodzina była silna, małżonkowie muszą wciąż dbać i pielęgnować swoja miłość, a także zachowywać wzajemną wierność.

Nornice to niewielkie szkodniki, które są w stanie spowodować ogromne spustoszenie w każdym ogrodzie. Chociaż wyglądem podobne są bardziej do myszy, to przekopują ziemię i ogródki razem z kretami, przegryzając się przez korzenie, patyki i korę. Nornice spotykane są na całym świecie, a najlepiej czują się we wszystkich sadach, ogrodach działkowych i przy uprawach owoców, ponieważ żywią się zarówno nimi, jak i nasionami – czasem do jadłospisu trafiają bezkręgowce, jednak są to bardzo niewielkie ilości. 

Kwiecień już dawno się skończył, a pogoda wciąż sprawia nam psikusy. Raz wysoka temperatura i gorące słońce mocno daje się we znaki, a zaraz potem deszcz i wiatr skutecznie zniechęcają do wyjścia z domu. Dobrze jest zatem wyposażyć swoją szafę w różne modele obuwia, które będzie można założyć stosownie do pogody.

Archeologia niebiańska

Gorzów Wielkopolski / 02 lipca 2018 /

W  1. rocznicę tragicznego pożaru wieży katedry gorzowskiej, w Muzeum Lubuskim odbył się wernisaż otwierający wystawę „Archeologia niebiańska".

Szykuje się Air Show

Radom / 27 czerwca 2018 /

Skoki spadochronowe, pokazy balonowe i, co najważniejsze, popisy samolotowych zespołów akrobacyjnych – tak w wielkim skrócie można opisać to, co będzie się działo pod koniec sierpnia w Radomiu w ramach Air Show 2018.

Kiedy myślimy o Włoszech, przed oczami mamy przede wszystkim Rzym i Watykan, rzadziej Neapol. O włoskich wyspach nie myślimy. A warto wybrać się choćby na Sardynię, by dostrzec inne oblicze Włoch – mniej zabytkowe, za to o wiele bardziej romantyczne.

Na rynku znaleźć możemy mnóstwo modeli szczoteczek elektrycznych. Pomimo tego wiele osób w dalszym ciągu preferuje tanie szczoteczki manualne. Warto jest więc zastanowić się czy może nie nadszedł już czas na zmianę. Urządzenia elektryczne przewyższają swoje tradycyjne odpowiedniki pod każdym względem, gwarantując nam znaczną poprawę stanu naszych zębów, co przełoży się na mniejszą liczbę kosztownych wizyt u stomatologa.

W największym w Polsce Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze z okazji Mistrzostw Świata została stworzona Strefa Kibica.

Kielecki Klub malowany Szminką zorganizował spotkanie pod hasłem Dzień Przyjaciela. Aktywne panie zaprosiły na spotkanie ludzi dobrego serca, którzy włączyli się w akcję zbiórki funduszy dla 6-osobowej rodziny ze Szczecna.

Noszenie nieodpowiedniego obuwia może zakończyć się naprawdę boleśnie, począwszy od zapalenia ścięgien, poprzez skręcenie stawu skokowego, czy haluksy. Jak obuwie wpływa na nasze zdrowie i które modele butów wybrać, by czuć się komfortowo?

Baseny plastikowe, alternatywa dla basenów poliestrowych, wiodą prym wśród najpopularniejszych i najchętniej kupowanych basenów na rynku. Kiedyś, ceramiczne baseny lub baseny wyłożone kafelkami były synonimem luksusu, elegancji i przepychu. Dziś, w czasach ogromu pracy i zabieganych tygodni, zwracamy większa uwagę na praktyczność i zachowaną funkcyjność. Dlatego też popularność zyskują inne surowce.

Każda kobieta marzy o tym, aby jej twarz pozostała wiecznie młoda i zdrowa. A to właśnie na twarzy najszybciej widać pierwsze efekty starzenia - zmarszczki, utrata jędrności skóry czy brak blasku. Nie trzeba poddawać się poważnym operacjom, aby poprawić swój wygląd, wystarczy wykorzystać to, co mamy naturalne. Komórki macierzyste mają wiele zastosowań, a w połączeniu z medycyną estetyczną potrafią zdziałać cuda. Nie tylko skóra twarzy może zostać poddana terapii, lecz także szyi i dekoltu. Jeśli problemem są wypadające włosy, skóra głowy też może być leczona komórkami macierzystymi. Terapia, potocznie nazywana ,,wampirzym liftingiem”, jest najbezpieczniejszą terapią, jaką może zaproponować medycyna estetyczna.

Strona 1 z 31

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna