Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES»Forum Biznesowe - budowanie przewagi konkurencyjnej

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


BIZNES

Forum Biznesowe - budowanie przewagi konkurencyjnej

07 sierpnia 2018 / Tekst

W siedzibie Biura Rachunkowego Biurex odbyło się Forum Biznesowe poświęcone nowym technologiom i szeroko rozumianej edukacji biznesowej. 

-Spotkanie jest okazją do wymiany doświadczeń w kwestii prowadzenia własnego biznesu, rozwiązywania konfliktów i wdrażania nowych technologii – podkreślił Michał Cielibała Prezes Biura Rachunkowego Biurex. –My działamy w środowisku biznesowym od 1992 roku i wiemy, że każdy przedsiębiorca w swojej drodze do sukcesu napotyka wiele trudności, to spotkanie jest między innymi po to by rozwiązywać te problemy – dodał przedsiębiorca.

Uczestnicy spotkania mogli wysłuchać prelekcji dotyczącej budowania marki przez małe i średnie przedsiębiorstwa, którą poprowadził Piotr Sołtys. –Spotkanie ma na celu dostarczenie rozwiązań budujących skuteczność potencjału każdego człowieka. Chcemy pokazać, że nawet małe elementy mogą wpłynąć na budowanie przewagi konkurencyjnej . Naświetlamy między innymi  jaki wpływ na budowanie wizerunku i rozwoju firmy ma edukacja czy social media – dodał prowadzący.

W wydarzeniu wzięli udział przedsiębiorcy z całego kraju.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna