Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES»Coraz więcej osób z województwa świętokrzyskiego podejmuje się tej pracy! MATERIAŁ PARTNERA

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


BIZNES

Coraz więcej osób z województwa świętokrzyskiego podejmuje się tej pracy! MATERIAŁ PARTNERA

Kielce / 08 lutego 2019 / Tekst

Poznaj nowy zawód z przyszłością (nie tylko dla młodych) – opiekun/ka osób starszych.

Sytuacja osób starszych na rynku pracy nadal nie należy do najłatwiejszych. Muszą oni rywalizować z młodszymi, często ich doświadczenie jest niedoceniane i lekceważone.

Dla Promedica24, która zatrudnia opiekunki seniorów w Niemczech, Anglii i Polsce, doświadczenie stanowi jedną z kluczowych wartości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiek nie jest żadną przeszkodą, wręcz stanowi atut.

Praca w charakterze opiekuna osób starszych jest pełna wyzwań, ale daje ogromną satysfakcję. Wiąże się ona również z dodatkowymi korzyściami.

Promedica24 zapewnia swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo na konto, dba o ich bezpieczeństwo podczas pobytu na kontrakcie. Każdy z naszych opiekunów ma swojego „osobistego opiekuna”, do którego może zadzwonić, poprosić o pomoc czy wskazówki w każdej sytuacji.

Opiekun nie musi przejmować się również podróżą na kontrakt – Promedica24 dba o wszystko i  w pełni organizuje podróż busikiem do Niemiec, samolotem do Wielkiej Brytanii czy pociągiem lub autobusem w Polsce.

Nie zapominamy również o osobach, które nie znają języka niemieckiego. To właśnie dla nich prowadzimy bezpłatne kursy, podczas których mogą przyswoić podstawowe zwroty w języku niemieckim, słówka związane z medycyną i opieką. Zapewniamy również materiały szkoleniowe w przystępnej formie, z którymi można się zapoznać np. podczas picia kawy.

Praca za granicą to również niepowtarzalna szansa na poznanie obcej kultury, zobaczenie na własne oczy zabytków oraz zapoznanie się z panującymi w innym kraju zwyczajami, tradycją i kulturą. Na „własnej skórze” można się przekonać, czy Niemcy rzeczywiście tak lubią porządek i delektują się piwem i kiełbasą a narodowym daniem Brytyjczyków są „fish&chips”.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat pracy w charakterze opiekuna seniorów, zapraszamy do naszego biura: Kielce, Plac Niepodległości 1 (obok dworca PKP)

Tel. 797 169 099 lub 797 169 997

Promedica24 Logo

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna