Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Kredyt hipoteczny 80 000 złotych na 10 lat

środa, 10 kwietnia 2019 08:58 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym jakiego siedziba główna znajduje się w Warszawie. Powstał on poprzez fuzję prawną między Bankiem Gospodarki Żywnościowej, a BNP Paribas Bankiem Polska. W ofercie znajdziemy ciekawą propozycję kredytu hipotecznego, której przyjrzymy się dokładniej. Bank nie podaje dostępnych kwot kredytu, gdyż są one ustalane indywidualnie pod klienta.

Kredyt hipoteczny w Banku BGŻ BNP Paribas.

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym jakiego siedziba główna znajduje się w Warszawie. Powstał on poprzez fuzję prawną między Bankiem Gospodarki Żywnościowej, a BNP Paribas Bankiem Polska. W ofercie znajdziemy ciekawą propozycję kredytu hipotecznego, której przyjrzymy się dokładniej. Bank nie podaje dostępnych kwot kredytu, gdyż są one ustalane indywidualnie pod klienta. Maksymalny okres kredytowania określony został na 30 lat. Oprocentowanie nominalne kredytu hipotecznego w Banku BGŻ BNP Paribas równe jest 3,54% w skali roku, zaś oprocentowanie rzeczywiste wynosi 3,60% w skali roku. Bank rezygnuje z prowizji za udzielenie kredytu co podnosi atrakcyjność tej oferty. Wybierając tą ofertę, w przypadku kredytu na kwotę 80 tysięcy złotych na okres dziesięciu lat, każda z rat miesięcznych jaką przyjdzie nam wpłacać do banku będzie po 792,59 złotych. Kredyt będzie kosztował łącznie 15 111 złotych i całość będą to odsetki. Stawka WIBOR 6M równa jest 1,79%. Co ważne nie ma żadnego wymagania co do minimalnego wkładu własnego, aby móc otrzymać kredyt. Bank nie wymaga również jego ubezpieczenia.

Kredyt hipoteczny w Eurobanku (pełny ranking na 17bankow.com).

Eurobank jest bankiem komercyjnym. W jego ofercie można znaleźć produkty zarówno dla osób fizycznych jak i produkty dla przedsiębiorstw i organizacji. Dziś sprawdzimy propozycję kredytu hipotecznego. W ramach oferty kwota kredytu określana jest na podstawie zdolności kredytowej klienta. Co do maksymalnego okresu kredytowania wynosi on 30 lat lat jak w ofercie kredytu hipotecznego w banku BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie nominalne kredytu hipotecznego w Eurobanku jest równe 3,61% w skali roku. W przypadku oprocentowania rzeczywistego jest ono równe 3,67% w skali roku. Ten bank jak poprzedni rezygnuje z prowizji za udzielenie kredytu. Pod tym względem obje oferty są tak samo atrakcyjne. Wybierając ten kredyt hipoteczny każda z rat miesięcznych będzie po 795,22 złotych. Całkowity koszt jaki poniesie kredytobiorca decydując się na zaciągnięcie zobowiązania w tym banku będzie równy 15 426 złotych i będzie to całkowita kwota spłacanych przez niego odsetek przez cały okres kredytowania. Stawka WIBOR 3M ma wartość 1,72%. Bank nie wymaga żadnego wkładu własnego, aby można było otrzymać kredyt hipoteczny co bardzo podnosi atrakcyjność oferty. Więcej kredytobiorców ma szansę na otrzymanie kredytu. Dużą zaletą kredytu jest brak konieczności wykupowania ubezpieczenia kredytu, ani polisy na życie, co podniosło by koszta związane z kredytowaniem.

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO