Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Coraz więcej osób z województwa świętokrzyskiego podejmuje się tej pracy! MATERIAŁ PARTNERA

piątek, 08 lutego 2019 08:02 / Autor: Radio eM
Radio eM

Poznaj nowy zawód z przyszłością (nie tylko dla młodych) – opiekun/ka osób starszych.

Sytuacja osób starszych na rynku pracy nadal nie należy do najłatwiejszych. Muszą oni rywalizować z młodszymi, często ich doświadczenie jest niedoceniane i lekceważone.

Dla Promedica24, która zatrudnia opiekunki seniorów w Niemczech, Anglii i Polsce, doświadczenie stanowi jedną z kluczowych wartości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiek nie jest żadną przeszkodą, wręcz stanowi atut.

Praca w charakterze opiekuna osób starszych jest pełna wyzwań, ale daje ogromną satysfakcję. Wiąże się ona również z dodatkowymi korzyściami.

Promedica24 zapewnia swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo na konto, dba o ich bezpieczeństwo podczas pobytu na kontrakcie. Każdy z naszych opiekunów ma swojego „osobistego opiekuna”, do którego może zadzwonić, poprosić o pomoc czy wskazówki w każdej sytuacji.

Opiekun nie musi przejmować się również podróżą na kontrakt – Promedica24 dba o wszystko i  w pełni organizuje podróż busikiem do Niemiec, samolotem do Wielkiej Brytanii czy pociągiem lub autobusem w Polsce.

Nie zapominamy również o osobach, które nie znają języka niemieckiego. To właśnie dla nich prowadzimy bezpłatne kursy, podczas których mogą przyswoić podstawowe zwroty w języku niemieckim, słówka związane z medycyną i opieką. Zapewniamy również materiały szkoleniowe w przystępnej formie, z którymi można się zapoznać np. podczas picia kawy.

Praca za granicą to również niepowtarzalna szansa na poznanie obcej kultury, zobaczenie na własne oczy zabytków oraz zapoznanie się z panującymi w innym kraju zwyczajami, tradycją i kulturą. Na „własnej skórze” można się przekonać, czy Niemcy rzeczywiście tak lubią porządek i delektują się piwem i kiełbasą a narodowym daniem Brytyjczyków są „fish&chips”.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat pracy w charakterze opiekuna seniorów, zapraszamy do naszego biura: Kielce, Plac Niepodległości 1 (obok dworca PKP)

Tel. 797 169 099 lub 797 169 997

Promedica24 Logo

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO