Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Forum Biznesowe - budowanie przewagi konkurencyjnej

wtorek, 07 sierpnia 2018 20:13 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

W siedzibie Biura Rachunkowego Biurex odbyło się Forum Biznesowe poświęcone nowym technologiom i szeroko rozumianej edukacji biznesowej. 

-Spotkanie jest okazją do wymiany doświadczeń w kwestii prowadzenia własnego biznesu, rozwiązywania konfliktów i wdrażania nowych technologii – podkreślił Michał Cielibała Prezes Biura Rachunkowego Biurex. –My działamy w środowisku biznesowym od 1992 roku i wiemy, że każdy przedsiębiorca w swojej drodze do sukcesu napotyka wiele trudności, to spotkanie jest między innymi po to by rozwiązywać te problemy – dodał przedsiębiorca.

Uczestnicy spotkania mogli wysłuchać prelekcji dotyczącej budowania marki przez małe i średnie przedsiębiorstwa, którą poprowadził Piotr Sołtys. –Spotkanie ma na celu dostarczenie rozwiązań budujących skuteczność potencjału każdego człowieka. Chcemy pokazać, że nawet małe elementy mogą wpłynąć na budowanie przewagi konkurencyjnej . Naświetlamy między innymi  jaki wpływ na budowanie wizerunku i rozwoju firmy ma edukacja czy social media – dodał prowadzący.

W wydarzeniu wzięli udział przedsiębiorcy z całego kraju.

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO