Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

BIZNES

Pożyczaj mądrze wraz z innowacyjną porównywarką Matchbanker ARTYKUŁ SPONSOROWANY

wtorek, 19 czerwca 2018 07:54 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

W dobie Internetu pożyczanie jest proste i to niezależnie od miejsca zamieszkania. Bez względu na to, czy mieszkasz w Warszawie, Kielcach czy też świętokrzyskiej wsi od pożyczki dzieli Cię tylko kilka ruchów myszką. Jeżeli chcesz jednak pożyczać mądrze, to nie powinieneś wybierać losowej oferty, lecz skorzystać z innowacyjnej porównywarki pożyczkowej Matchbanker.

Czym jest Matchbanker?

Matchbanker to innowacyjna porównywarka, która ułatwia podjęcie najlepszej decyzji pożyczkowej. Firma, która jest odpowiedzialna za jej utworzenie, pochodzi z Danii, czyli małego kraju słynącego z wielkich biznesowych innowacji. Właśnie z tego kraju pochodzą tak uznane idee, jak Flexicurity, czyli sposób na zapewnienie równowagi i efektywności na rynku pracy, jak i wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Matchbanker to zaś jeden z duńskich start-upów, który odniósł wielki sukces na rodzimym i skandynawskim rynku poprzez utworzenie duńskiej:Fair-laan.dk oraz szwedzkiej: Fair-laan.se porównywarki pożyczkowej.

Obecnie zaś idea tej firmy zdobywa polski rynek, a wielu zadowolonych klientów skorzystało już z Matchbanker, czyli polskojęzycznej porównywarki, która zestawia ze sobą najlepsze oferty pożyczek dostępnych na naszym rynku.

Dlaczego warto zaufać Matchbanker?

W dzisiejszych czasach pożyczyć online może bezproblemowo. Wystarczy skorzystać z jednej z setek ofert dostępnych w Internecie. Jednakże chcąc pożyć korzystnie, trzeba porównać ze sobą wiele ofert, co niestety może okazać się trudne i czasochłonne.

Właśnie dlatego powstał Matchbanker, czyli platforma, która w pełni profesjonalny sposób porównuje ze sobą wiele parametrów opisujących różne oferty pożyczek i w sposób przystępnej listy wskazuje, które instytucje pożyczkowe mają naprawdę dobre oferty pożyczek.

O tym, jak dobrą platformą jest Matchbanker, świadczy również błyskawiczny rozwój tej firmy, oparty na stale rosnącej grupie zadowolonych klientów. Jeszcze kilka lat temu firma odpowiedzialna za założenie Matchbanker była bowiem małym start-upem założonym przez dwójkę młodych ludzi. Postawili sobie oni za cel stworzenie unikalnego systemu, który pomoże pożyczkobiorcom podjąć zarówno szybką, jak i trafną decyzję pożyczkową. Dziś zaś jest to znana firma wspomagana przez uznanego duńskiego inwestora North Media A/S, która jest także notowana na kopenhaskiej giełdzie papierów wartościowych.

Jak korzystać z Matchbanker?

Matchbanker to rozbudowane i innowacyjne narzędzie, które wyniki podaje w bardzo prostej formie, a obsługa platformy nie powinna sprawić problemu absolutnie nikomu. Wystarczy po prostu wejść na stronę internetową tej platformy, aby uzyskać listę pożyczkodawców, którzy mają najlepszą ofertę w danym miesiącu.

Lista jest bardzo przystępna, a wszystkie najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych ofert dostępne w jednym miejscu. Znaleźć tam można również informacje dotyczący najważniejszych parametrów poszczególnych ofert, czyli oprocentowanie i pozostałe koszty pożyczki oraz RRSO. Każda oferta ma także podany liczbowy przykład dotyczący pełnych kosztów pożyczki.

Matchbanker to także kompendium wiedzy pożyczkowej, które jest napisane prostym językiem. Dzięki niemu każda osoba, nieznająca nawet podstawowych terminów związanych z rynkiem pożyczek, posiądzie wszystkie niezbędne informacje potrzebne do tego, aby pożyczać korzystnie i w pełni bezpiecznie.

Jeśli zaś podejmie się decyzję o zaciągnięciu pożyczki u danej firmy, to wystarczy wykonać jedno kliknięcie na stronie Matchbanker, aby bezpośrednio przenieść się do kalkulatora pożyczkowego wybranego pożyczkodawcy. Wtedy to wystarczy wypełnić prosty formularz aplikacyjny, a po jego akceptacji oraz zawarciu pożyczki, pieniądze powinny trafić na konto błyskawicznie.

Co bardzo istotne, portal Matchbanker jest zupełnie darmowy i dostępny non stop online.

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO