Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Jak pożyczać żeby nie przepłacić? ARTYKUŁ SPONSOROWANY

czwartek, 14 czerwca 2018 07:53 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Pożyczki to ławy i szybki sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki, w tym wypadku nie trzeba dopełniać szeregu formalności, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i zweryfikować konto bankowe. Chociaż jest to bardzo przydatny produkt finansowy, bo może uratować z opresji, to jeżeli będziemy korzystać z niego nieumiejętnie, bardzo szybko możemy wpaść w długi. Jak korzystać z pożyczek i nie przepłacać?

Pożyczka bez odsetek – czy to możliwe?

Decydując się na zaciągnięcie pożyczki w banku czy w firmie pozabankowej każdy z nas liczy się z tym, że będzie musiał dokonać dodatkowych opłat. Okazuje się jednak, że duża konkurencja na rynku pożyczkowym wymusza na pożyczkodawcach oferowanie coraz korzystniejszych warunków, przez to bardzo często pierwsze pożyczki można dostać całkowicie za darmo. Oznacza to, że oddajemy dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczyliśmy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów w formie odsetek czy prowizji - jednym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest spłacenie pożyczki w wyznaczonym terminie. Bez wątpienia jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które znalazły się w sytuacji bez wyjścia i jest im potrzebna dodatkowa gotówka. Pożyczka bez odsetek to nie mrzonka, co ciekawe obecnie coraz więcej firmy pozabankowych próbuje w ten sposób docierać do nowych klientów.

Gdzie szukać tanich pożyczek?

Dużą zaletą pożyczek jest łatwość ich uzyskania. Najprościej i najszybciej będzie zaciągnąć pożyczkę przez Internet. W tym wypadku wszystkich formalności można dopełnić bez wychodzenia z domu, nie trzeba też stać w kolejkach, ominie nas również oczekiwanie na wydanie decyzji. Wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci i to w tempie ekspresowym. Oczywiście nie każda oferta będzie tak samo korzystna, dlatego warto poświęcić trochę czasu, aby znaleźć pożyczkę, która będzie dla nas odpowiednia. Pożyczki przez internet nie wymagają ponoszenia wysokich kosztów, wystarczy dobrze poszukać. Najlepiej skorzystać z porównywarki finansowej np.: lowcachwilowek.pl, dzięki której można sprawdzić oferty poszczególnych firmy pożyczkowych czy banków. W ten sposób mamy możliwość zaoszczędzenia czasu, ale co ważniejsze także pieniędzy.

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO