Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Wakacje 2018: Europa czy egzotyka? ARTYKUŁ SPONSOROWANY

czwartek, 17 maja 2018 15:08 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Ostatnie tygodnie przed początkiem sezonu urlopowego to czas, kiedy w biurach podróży i na portalach turystycznych tradycyjnie panuje wzmożony ruch. Szukamy wycieczek w atrakcyjnych cenach, powoli rozpoczyna się także sezon na wczasy last minute. Gdzie warto pojechać w 2018 roku? Wybrać europejskie destynacje czy pokusić się o egzotyczne wczasy? Dowiedz się, które kierunki cieszą się szczególną popularnością.

Madera

Wiele portali internetowych, zajmujących się sprzedażą wycieczek turystycznych jak np. http://dreamtours.pl, przeżywa obecnie bardzo gorący okres. Z jednej strony biura podróży dodają do swoich ofert coraz więcej nowych kierunków, z drugiej – liczba osób poszukujących atrakcyjnego wakacyjnego wyjazdu w przystępnej cenie nieustannie wzrasta. Jednym z kierunków, które cieszą się dużą popularnością, tradycyjnie jest Madera. Wyspa pełna słońca, zieleni, piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody, przyciąga turystów z całego świata. 7-dniowe all inclusive na Maderze to wydatek rzędu 500 Euro za osobę. Nieco taniej będzie, jeśli wybierzemy opcję bez wyżywienia. Oferty znajdziesz na http://dreamtours.pl/wakacje/madera.

Malta

Innym, równie popularnym europejskim kierunkiem jest Malta, przyciągająca nie tylko z uwagi na pogodę i piękne krajobrazy, ale także na prawdziwy tygiel kulturowy, jak i panuje w tym regionie. Malta to prawdziwa perła śródziemnomorskiego świata, a La Valetta – choć niewielka — w opinii wielu uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Miłośnicy plażowania znajdą tu również coś dla siebie. Tygodniowe wczasy na Malcie w opcji all inclusive kosztują ok. 300 Euro. Wejdź na http://dreamtours.pl/wakacje/malta i porównaj aktualne oferty.

Chorwacja

Niesłabnącą popularnością cieszy się od lat Chorwacja, którą upodobali sobie nie tylko polscy turyści. Piękna pogoda i wspaniałe widoki, wysoki standard hoteli oraz przyjazna atmosfera, to tylko niektóre zalety wakacji u wybrzeży Chorwacji. Wczasy w tym kraju to koszt około 200 Euro na tydzień bez wyżywienia, zaś all inclusive kosztowało nas będzie ok. 100 Euro więcej. Aktualne oferty wczasów w Chorwacji znajdziesz na http://dreamtours.pl/wakacje/chorwacja.

Wyspy Zielonego Przylądka

Wszystkim tym, na których europejskie destynacje nie robią wrażenia i chcą posmakować egzotyki w przystępnej cenie, biura podróży polecają Wyspy Zielonego Przylądka. Archipelag leżący na Oceanie Atlantyckim ok. 500 km od wybrzeży Afryki to miejsce, nazywane często „ostatnim rajem na Ziemi”. Błękitna woda oceanu, piaszczyste plaże i tropikalne temperatury, przekraczające 30 stopni. Czego chcieć więcej Na http://dreamtours.pl/wakacje/wyspy-zielonego-przyladka najtańsze oferty bez wyżywienia znajdziemy już za ok. 2000 złotych, all inclisive to wydatek rzędu 2800 zł za 7 dni.

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO