Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Ranking kont bankowych – pomoc w wyborze najlepszego konta ARTYKUŁ SPONSOROWANY

środa, 21 marca 2018 12:13 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Przy dzisiejszych możliwościach wybór odpowiedniego konta bankowego nie jest łatwy. Czasami interesujące nas informacje ciężko jest uzyskać nawet wertując strony internetowe banków. Jeśli chcemy mieć wszystkie informacje podane wygodnie i szybko, warto wówczas skorzystać z prostych narzędzi do porównywania ofert rachunków bankowych.

Możliwości dopasowane do Twoich oczekiwań

Strony z rankingami rachunków bankowych prezentują nam ofertę podzieloną według jasnych kryteriów. Możemy zdecydować się, czy najbardziej interesują nas konta darmowe, internetowe, a może dla osób poniżej 18. roku życia? Wybieramy takie rozwiązanie, które jest dopasowane do nas. Jeśli któraś oferta szczególnie nas zainteresuje, to wystarczy, że zapoznamy się z jej szczegółami. Potem możemy zawsze wrócić lub od razu otworzyć dane konto online.

Więcej informacji, mniej obaw o ukryte koszty

Nawet będąc laikiem w dziedzinie finansów możemy dokonać świetnego wyboru, jeśli chodzi o konto bankowe. Wystarczy sprawdzić aktualny ranking kont bankowych. Niektórzy chcą korzystać z konta w pełni bezpłatnie, inni wolą za darmo wypłacać gotówkę z bankomatów, a kolejnym zależy na atrakcyjnej ofercie związanej z kartą do rachunku. Istotne jest jedno – na stronie z rankingiem kont uzyskujemy dostęp do najważniejszych informacji, które decydują o wygodzie, a przede wszystkim kosztach prowadzenia rachunku.

Co uwzględnia ranking?

W rankingach kont internetowych zawarte są informacje na temat czynników takich koszt wydania karty debetowej, opłata za kartę kredytową, dostęp do bankomatów, a także koszt wykonywania przelewów. Oprócz tego pojawiają się istotne informacje dotyczące warunków, jakie musi spełnić wnioskodawca.

Oszczędność czasu i oszczędność pieniędzy

Wszystkie dane dotyczące konta bankowego są przedstawione w jasny, zwięzły sposób. Dzięki temu możemy szybko zdecydować, która opcja jest dla nas najlepsza. Nie tracimy przy tym czasu na poszukiwania i zyskujemy dostęp do ofert wybranych zgodnie z własnymi kryteriami. Warto pamiętać, by przed wypełnieniem wniosku zawsze zapoznać się ze szczegółami oferty. Niektóre banki oferują darmowe konto lub kartę, ale pod warunkiem wykonania danej liczby transakcji lub dokonania zakupów na określoną kwotę w okresie jednego miesiąca.

Jesteśmy na bieżąco

Oferty rachunków rozliczeniowych stale się zmieniają. Banki starają się przyciągnąć nowych klientów atrakcyjnymi warunkami prowadzenia konta. Darmowy rachunek jest już standardem, podobnie jak gratisy przy jego otwieraniu. Bilety do kina, dodatkowa gotówka, bony, a także sprzęt elektroniczny – możemy przebierać w różnorakich bonusach. Ranking kont bankowych przekonuje nas do tego, że nie musimy posiadać jednego konta albo stale korzystać z usług tego samego banku. Rachunki osobiste przechodzą prawdziwą rewolucję. To konsument wkracza w centrum zainteresowania, a pomocne narzędzia takie jak: ranking kont bankowych otwierają mu drzwi do możliwości, jakie daje dzisiejsza nowoczesna bankowość.

 

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO