Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Uczyli się eWniosku

środa, 21 marca 2018 07:38 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Świętokrzyski oddział regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zorganizował szkolenie dla uczniów szkoły rolniczej w Chrobrzu. Dotyczyło ono tego, jak wypełnić wniosek o dopłaty w 2018 r. przez internet.

20 marca z inicjatywy i  z udziałem dyrektora świętokrzyskiego oddziału regionalnego ARiMR Małgorzaty Erlich-Smurzyńskiej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu odbyło się szkolenie z aplikacji eWniosekPlus. Szkolenie prowadzili pracownicy z Biura Powiatowego  ARiMR w Pińczowie Piotr Chmielarski i Iwona Sobczyk, którym towarzyszył Kierownik Biura – Elżbieta Kwiecień-Ząbek. Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów z ścieżką wypełniania wniosku o przyznanie płatności w kampanii 2018 roku drogą elektroniczną . - Liczymy na to, że szkolenie w którym dziś uczestniczycie pozwoli wam uzyskać wiedzę, jak samodzielnie korzystać z aplikacji e-WniosekPlus, ale również na to, że będziecie mogli w tym zakresie pomagać w przyszłości innym rolnikom - powiedziała podczas szkolenia Małgorzata Erlich-Smurzyńska.

Szkolenie składało się z dwóch etapów: części teoretycznej  i praktycznej. Uczniowie z dużym zaangażowaniem testowali wersję DEMO aplikacji eWniosekPlus. W szkoleniu wzięło udział 70 osób.

Źródło: ARiMR Pińczów

Oprac.: Piotr Wójcik

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO