Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

BIZNES

Wodociągi Kieleckie szóste w kraju

czwartek, 08 marca 2018 13:28 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Wodociągi Kieleckie znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce, w rankingu „Strefy Gospodarki”, dodatku ekonomicznego „Dziennika Gazety Prawnej".

Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Wodociągowych jest pierwszym tego typu zestawieniem w Polsce, przygotowywanym od 2012 roku przez „Strefę Gospodarki”, dodatek ekonomiczny „Dziennika Gazety Prawnej". Od pierwszej edycji rankingu kielecka spółka zajmuje wysoką pozycję w pierwszej dziesiątce spółek wodociągowych. Za rok 2018 Wodociągom Kieleckim jury przyznało szóste miejsce.

W rankingu oceniane są inwestycje spółki wodociągowej w porównaniu do jej wielkości, wyniki finansowe, ceny wody i ścieków, awaryjność sieci, działania promocyjne, marketingowe i edukacyjne.

— Zawsze z niecierpliwością czekam na wyniki tego rankingu. Mam satysfakcję, że Wodociągi Kieleckie utrzymują tak wysoką pozycję. Spółek wodociągowych w Polsce jest ponad tysiąc, więc tym bardziej cenne jest to wyróżnienie — komentuje tegoroczny ranking Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Ranking został opublikowany w czwartkowym wydaniu "DGP" 8 marca 2018 r. Dostępny jest również w internecie na stronie

http://strefa-gospodarki.pl/2018/03/07/wodociagi-2018/

Źródło: informacja prasowa

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO