Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Każdy z nas chce cieszyć się bezpieczeństwem finansowym. Aby móc je osiągnąć, powinniśmy nie tylko oszczędzać, ale również pomnażać zaoszczędzone przez nas pieniądze.

Jednym z typów kredytów gotówkowych jest kredyt na dowolny cel. Jest to bardzo elastyczna forma finansowania różnych inwestycji, choć należy pamiętać o pewnych włączeniach. Środków tych nie przeznaczymy na rozwój działalności gospodarczej. Do korzyści należą tutaj m.in. proste i jasne zasady obowiązujące podczas zawierania umowy, jak również jej spłaty. Oprócz tego dużym plusem jest to, że taką gotówkę można zdobyć zupełnie bez wychodzenia z domu, a następnie przeznaczyć ją na swój prywatny cel. Na co pożyczamy pieniądze i jak można spożytkować tzw. kredyt na dowolny cel?

Prowadzenie lokalu gastronomicznego to jeden z tych rodzajów aktywności gospodarczej, który potrafi dostarczyć szczególnej satysfakcji, zwłaszcza, jeśli uda nam się stworzyć miejsce wyjątkowe, do którego przywiąże się stałe grono klientów. To jednak jednocześnie przedsięwzięcie niełatwe, wymagające dobrej organizacji i nieustannego dbania o szereg aspektów funkcjonowania takiego miejsca. Także promocja jest zadaniem, któremu cały czas trzeba poświęcać odpowiednio dużo uwagi. 

Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiej pożyczki, czy też pożyczki ratalnej, masz ogromny wybór. Zanim wypełnisz formularz o pożyczkę, warto porównać dostępne oferty. Dowiedz się, jak możesz to zrobić szybko i bez wysiłku.

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej nosimy przy sobie gotówkę, zastępując ją kartą debetową lub kredytową. Płatności kartą są coraz bardziej popularnym sposobem regulowania należności np. za zakupy, usługi fryzjerskie, a nawet za bilety autobusowe czy opłaty w parkomatach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wprowadzenie bezgotówkowego systemu płatności w swojej firmie. Dlaczego warto posiadać terminal do kart płatniczych? Dowiesz się z naszego artykułu.

Czasem w życiu zdarza się tak, że jedna sytuacja lub przypadek bardzo utrudniają nam życie, a czasem wręcz wpędzają w długi. Z drugiej strony, aby wyjść z dołka nierzadko potrzebujemy pieniędzy, ponieważ inaczej nie jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkimi obciążeniami w odpowiedniej kolejności. Czy osoba już zadłużona w ogóle ma szanse na kolejną pożyczkę? Co się stanie, gdy komornik przejmie nasze konto? Czy może zabrać nam wszystkie pieniądze, jakie mamy?

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym jakiego siedziba główna znajduje się w Warszawie. Powstał on poprzez fuzję prawną między Bankiem Gospodarki Żywnościowej, a BNP Paribas Bankiem Polska. W ofercie znajdziemy ciekawą propozycję kredytu hipotecznego, której przyjrzymy się dokładniej. Bank nie podaje dostępnych kwot kredytu, gdyż są one ustalane indywidualnie pod klienta.

Gdy wyjeżdżamy na wakacje za granicę, dobrze jest zapewnić sobie ubezpieczenie w nagłych wypadkach. Szpitale za granicą potrafią bowiem życzyć sobie bardzo dużo nawet za najprostszą interwencję, a urlop nie powinien nam się kojarzyć z ryzykiem powrotu jako bankrut. Jak zatem zabezpieczyć się i zapewnić sobie bezpłatną podstawową opiekę poza granicami Polski? Najbardziej podstawowym sposobem jest wyrobienie karty EKUZ.

Wysokość składki, wysokość odszkodowania, a może liczba umów dodatkowych? Czynników, które mają wpływ na jakość polisy życiowej jest wiele. Podpowiadamy, które z nich okażą się szczególnie wartościowe.

Branża gastronomiczna to jedyny kanał sprzedaży produktów FMCG, który w 2017 roku odnotował wzrost. Co więcej, zmiana nawyków konsumenckich, mimo licznych problemów przed jakimi stanęły firmy z sektora HoReCa, daje powody do optymizmu. Jeśli przedsiębiorcy z branży gastronomicznej i hotelarskiej chcą jednak skorzystać z potencjalnych możliwości jakie niesie ze sobą tendencja wzrostowa, niezbędne jest utrzymanie przez nich płynności finansowej. W tym kontekście nie dziwi nikogo rosnąca popularność faktoringu, który jest obecnie najszybszym i najprostszym sposobem na zatory płatnicze i gwarancję stabilizacji finansowej.

W obecnych czasach działa coraz więcej małych firm. Niestety nie każda z nich może sobie pozwolić na wynajem pomieszczeń na urządzenie biura, ponieważ nie dysponuje odpowiednimi funduszami. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które pomogą uporać się z tym problemem. Jednym z nich są biura serwisowane, ale nie każdy wie, czym one tak właściwie są. Co więc warto wiedzieć na ich temat?

Szybka komunikacja miejska, rower czy podróż na piechotę mają swój urok, ale nie zawsze są to najlepsze metody przemieszczania się. Pora dnia, warunki atmosferyczne i inne czynniki mogą sprawiać, że w danym momencie najbardziej komfortowym i optymalnym wyborem będzie taksówka. Dlaczego warto nimi jeździć?

Reklama internetowa w dobie rozwoju technologicznego to najsilniejszy sposób na reklamowanie swojego przedsiębiorstwa. Dzięki niej możemy osiągnąć bardzo wiele – zwiększyć rozpoznawalność marki, przekonać klientów do zakupu danego produktu lub usługi, a co najważniejsze jest ona mierzalna. Szybko możemy sprawdzić, czy przynosi ona zamierzone efekty. Tak naprawdę ciężko opisać w większym skrócie jakie działania marketingowe składają się na odpowiednią reklamę internetową bo jest ich naprawdę dużo, a ponadto – wszystko ciągle się zmienia. Dochodzą zupełnie nowe sposoby reklamowania firmy, po które warto sięgnąć, aby była ona jak najbardziej skuteczna.

Darmowa pożyczka online powstała z myślą o nowych klientach, którzy szukają szybkiego wsparcia finansowego i w celu pozyskania niezbędnej gotówki zdecydują się skorzystać z pierwszej chwilówki przez internet. W ofercie wybranych firm pożyczkowych znajdziemy bezpłatną pożyczkę umożliwiającą pozyskanie środków finansowych całkowicie bez żadnych kosztów w postaci odsetek czy oprocentowania. Coraz bardziej popularne pożyczki za darmo stwarzają okazję do bezpiecznego pożyczenia pieniędzy na dowolny cel i zwrotu dokładnie takiej samej kwoty, jaką pożyczyliśmy.

Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.

INWESTYCJA MIESZKANIOWA PRZY UL. ZAPOLSKIEJ

JEDYNA TAKA OFERTA NA RYNKU

W dobie dynamicznego rozwoju usług bankowości internetowej pożyczki on-line są bardzo rozpowszechnione. Chcesz uzyskać dodatkowe środki finansowe na dowolny cel i zależy Ci na czasie? Sprawdź, jak wygląda procedura wnioskowania o pożyczkę on-line. Ile trwa wydawanie decyzji? Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Poznaj nowy zawód z przyszłością (nie tylko dla młodych) – opiekun/ka osób starszych.

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach wraz z jednostką Młodzieżowego Centrum Kariery w Staszowie włączyła się w realizację przedsięwzięć w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Przedsiębiorcy już dawno przestali ograniczać się do gotówki jako sposobu finansowania działań prowadzących do rozwoju firmy. Coraz większą popularnością cieszy się leasing – poznaj jego rodzaje i wybierz formę dopasowaną do potrzeb oraz specyfiki prowadzonego biznesu.

 

Kielecka Fabryka Mebli, największy producent mebli w regionie,  zaprasza do wspólnego świętowania swoich 54 urodzin. Z tej okazji 6 i 7 października zaprasza na Festyn Rodzinny, w salonie firmowym przy ul. Zagnańskiej 232.

Premiera Suzuki Vitara

Kielce / 27 września 2018 /

W ubiegłą środę w kieleckim Folwarku Samochodowym odbyła się premiera nowego Suzuki  Vitara.

Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS z podziemnym magazynem energii zaprojektowana i wybudowana przez ZPUE S.A. została po raz pierwszy zaprezentowana podczas 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.  Urządzenie jest połączone z turbiną wiatrową i panelami fotowoltaicznymi. Posiada także ładowarkę do pojazdów elektrycznych.

W siedzibie Biura Rachunkowego Biurex odbyło się Forum Biznesowe poświęcone nowym technologiom i szeroko rozumianej edukacji biznesowej. 

Niemal 200 tysięcy mieszkańców, status stolicy województwa świętokrzyskiego i wiele innych czynników sprawia, że Kielce są atrakcyjną lokalizacją do życia. Nic dziwnego, że wielu obywateli miasta decyduje się na pożyczki, które ułatwiają zrealizowanie planów czy marzeń. Pora przekazać najważniejszą wiadomość – również w Kielcach pożyczysz gotówkę za darmo! Jak to możliwe?

 

Strona 1 z 5