Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Szybka komunikacja miejska, rower czy podróż na piechotę mają swój urok, ale nie zawsze są to najlepsze metody przemieszczania się. Pora dnia, warunki atmosferyczne i inne czynniki mogą sprawiać, że w danym momencie najbardziej komfortowym i optymalnym wyborem będzie taksówka. Dlaczego warto nimi jeździć?

Reklama internetowa w dobie rozwoju technologicznego to najsilniejszy sposób na reklamowanie swojego przedsiębiorstwa. Dzięki niej możemy osiągnąć bardzo wiele – zwiększyć rozpoznawalność marki, przekonać klientów do zakupu danego produktu lub usługi, a co najważniejsze jest ona mierzalna. Szybko możemy sprawdzić, czy przynosi ona zamierzone efekty. Tak naprawdę ciężko opisać w większym skrócie jakie działania marketingowe składają się na odpowiednią reklamę internetową bo jest ich naprawdę dużo, a ponadto – wszystko ciągle się zmienia. Dochodzą zupełnie nowe sposoby reklamowania firmy, po które warto sięgnąć, aby była ona jak najbardziej skuteczna.

Darmowa pożyczka online powstała z myślą o nowych klientach, którzy szukają szybkiego wsparcia finansowego i w celu pozyskania niezbędnej gotówki zdecydują się skorzystać z pierwszej chwilówki przez internet. W ofercie wybranych firm pożyczkowych znajdziemy bezpłatną pożyczkę umożliwiającą pozyskanie środków finansowych całkowicie bez żadnych kosztów w postaci odsetek czy oprocentowania. Coraz bardziej popularne pożyczki za darmo stwarzają okazję do bezpiecznego pożyczenia pieniędzy na dowolny cel i zwrotu dokładnie takiej samej kwoty, jaką pożyczyliśmy.

Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.

INWESTYCJA MIESZKANIOWA PRZY UL. ZAPOLSKIEJ

JEDYNA TAKA OFERTA NA RYNKU

W dobie dynamicznego rozwoju usług bankowości internetowej pożyczki on-line są bardzo rozpowszechnione. Chcesz uzyskać dodatkowe środki finansowe na dowolny cel i zależy Ci na czasie? Sprawdź, jak wygląda procedura wnioskowania o pożyczkę on-line. Ile trwa wydawanie decyzji? Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Poznaj nowy zawód z przyszłością (nie tylko dla młodych) – opiekun/ka osób starszych.

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach wraz z jednostką Młodzieżowego Centrum Kariery w Staszowie włączyła się w realizację przedsięwzięć w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Przedsiębiorcy już dawno przestali ograniczać się do gotówki jako sposobu finansowania działań prowadzących do rozwoju firmy. Coraz większą popularnością cieszy się leasing – poznaj jego rodzaje i wybierz formę dopasowaną do potrzeb oraz specyfiki prowadzonego biznesu.

 

Kielecka Fabryka Mebli, największy producent mebli w regionie,  zaprasza do wspólnego świętowania swoich 54 urodzin. Z tej okazji 6 i 7 października zaprasza na Festyn Rodzinny, w salonie firmowym przy ul. Zagnańskiej 232.

Premiera Suzuki Vitara

Kielce / 27 września 2018 /

W ubiegłą środę w kieleckim Folwarku Samochodowym odbyła się premiera nowego Suzuki  Vitara.

Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS z podziemnym magazynem energii zaprojektowana i wybudowana przez ZPUE S.A. została po raz pierwszy zaprezentowana podczas 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.  Urządzenie jest połączone z turbiną wiatrową i panelami fotowoltaicznymi. Posiada także ładowarkę do pojazdów elektrycznych.

W siedzibie Biura Rachunkowego Biurex odbyło się Forum Biznesowe poświęcone nowym technologiom i szeroko rozumianej edukacji biznesowej. 

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna