Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

AUDYCJE RADIOWE

[VIDEO] Rafał Nowak, wicewojewoda świętokrzyski: Po prostu wszedłem i realizuję swoje obowiązki

wtorek, 17 grudnia 2019 11:27 / Autor: Weronika Kępa

Rafał Nowak sprawuje funkcję wicewojewody świętokrzyskiego już od tygodnia. O tym, jak odnalazł się w nowej rzeczywistości oraz o jego planach związanych między innymi z krzewieniem patriotycznych postaw wśród mieszkańców regionu rozmawiała Katarzyna Bernat.

- Nie miałem zbyt dużo czasu na aklimatyzację w nowym miejscu. Po prostu wszedłem i realizuję swoje obowiązki. We wszystkich wydarzeniach związanych z upamiętnianiem historii oraz promocją patriotyzmu będę się starał zawsze brać aktywny udział, a wręcz je kreować. Na pewno będę współpracował ze środowiskami kombatanckimi. Będę się również starał współpracować z organizacjami pozarządowymi, promując ich trud wkładany na co dzień w budowanie małych ojczyzn - powiedział Rafał Nowak, wicewojewoda świętokrzyski w audycji "Prawdę Mówiąc" Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

- W zeszłym tygodniu odbył się mój pierwszy oficjalny wyjazd na konwent wójtów, burmistrzów i prezydentów, gdzie zadeklarowałem swoją otwartość na współdziałanie w rozwiązywaniu problemów dla mieszkańców. Jeśli chodzi o pralamentarzystów również jestem otwarty na to, żeby wspólnie dbać o dobro naszej świętokrzyskiej ojczyzny. Moim marzeniem jest, żeby nam się udało powrócić do tematu drogi S74. Wiadomo, że nie jest to proste, ale jeśli nie zaczniemy o to wspólnie zabiegać, to na pewno się nic nie zmieni - dodał wicewojewoda Nowak.

Nowy numer!
36/2020 36/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO