ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Około 60 milionów złotych wsparcia w postaci obligacji Skarbu Państwa dostały z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieleckie uczelnie, czyli Politechnika Świętokrzyska oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego.

Co tydzień na antenie Radia eM Kielce przepytujemy kandydatów na prezydenta Kielc. W tym tygodniu naszym gościem był Marcin Chłodnicki, radny kieleckiej Rady Miasta i kandydat na prezydenta Zjednoczonej Lewicy.

Co tydzień na antenie Radia eM Kielce przepytujemy kandydatów na prezydenta Kielc. W tym tygodniu naszym gościem był Artur Gierada, poseł Platformy Obywatelskiej i kandydat na prezydenta Koalicji Obywatelskiej.

Co tydzień na antenie Radia eM Kielce przepytujemy kandydatów na prezydenta Kielc. W tym tygodniu naszym gościem był Bogdan Wenta, poseł do Parlamentu Europejskiego i kandydat na prezydenta stowarzyszenia Projektu Świętokrzyskie. 

Audycja z dnia 12.10.2018

Reportaż "Po prostu..." to historie rodziców dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, to opowieść o miłości,o walce i dumie. Materiał został wyemitowany w ramach programu "Stacja Integracja".

Audycja z dnia 12.10.2018

Gość: Stanisława Zacharko-Łagowska, dyrektorka BWA w Kielcach.

Temat: Czy dostrzegamy piękno jakie nas otacza i umiemy się z niego cieszyć? Co nowego w BWA i dla kogo są "Spotkania ze sztuką"?

Prezydent Kielc Wojciech Lubawski był gościem Międzynarodowego Szczytu Prezydentów Miast w Kijowie. – Jest to okazja do promocji Kielc i zacieśniania współpracy gospodarczej – mówił prezydent w audycji „Prawdę mówiąc” Katarzyny Bernat.

Rozpoczyna się diecezjalna pielgrzymka do Rzymu. Jest ona zorganizowana z okazji przypadającej 40 rocznicy wyboru świętego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

Audycja z dnia 11.10.2018

Gość: P. Małgorzata Kempińska, właścicielka Galerii Wnętrz SZUMEN w Kielcach.

Temat: Rozmawialiśmy o oświetleniu,wnętrzach i miłych dodatkach. Zdradziliśmy także, skąd się wzięła nazwa SZUMEN.

Szpitalne Oddziały Ratunkowe w Kielcach, Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach i Sandomierzu otrzymają łączne wsparcie w wysokości 1,5 miliona złotych na sprzęt do diagnostyki pediatrycznej. Z kolei przyszłe i świeżo upieczone pielęgniarki będą mogły liczyć na fundusz stypendialny, który zachęci je do pozostania w zawodzie i pracy w Polsce. O obu formach wsparcia służby zdrowia więcej w audycji Gość Radia eM Piotra Wójcika, której gościem był wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski.

Audycja z dnia 10.10.2018

Gość: Agnieszka Żak-wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Kielcach i Ryszard Mańko - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Kielcach.

Temat: Rozmawialiśmy o współczesnym szkolnictwie zawodowym.

Audycja z dnia 10.10.2018

Gość: Jacek Klesyk z Chicago Organ Club w Kielcach i Michał Stefaniak

Temat: Rozmawiamy o zakończeniu letniego sezonu Kieleckich Klasyków w atmosferze retro...

Audycja z dnia 10.10.2018

Gość: dr n. med. Tomasz Wollny,specjalista gastroenterolog ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

Temat: Badania profilaktyczne w kierunku wykrycia raka jelita grubego w ŚCO.

Trzy wydarzenia o charakterze społecznym, religijnym i patriotycznym organizują w najbliższych dniach Wodociągi Kieleckie.

Audycja z dnia 09.10.2018

Gość: Paweł Szczurkowski, ze sklepu Zooantus w Kielcach.

Temat: Czy ryby mają emocje i gdzie najlepiej ustawić akwarium. Nie tylko o tym, w najnowszym wydaniu magazynu „Na 4 łapy”, mówić będzie Paweł Szczurkowski, ze sklepu Zooantus w Kielcach. Część 2.

Audycja z dnia 9.10.2018

Gość: Michał Płoski, ekumenista, ikonopisarz, autor publikacji i tekstów w miesięczniku "Więź" oraz książek "Notatka z pustelni", "Suche liście" i "Mała cisza".

Temat: Ikonopisarstwo, ekumenizm, poszukiwanie ciszy. Poszukiwanie sposobu na bycie szczęśliwym.

Strona 1 z 82

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna